Wieczorna randka, czy może po prostu chcesz coś obejrzeć ze swoją drugą połówką? Oglądanie wspólnie filmu często kończy się na “czymś więcej”. Jeśli jesteście po udanej kolacji i przyszliście do Ciebie do domu i wiesz, że może zaraz dojść do czegoś więcej ale nie wiesz jak się za to zabrać – filmy mogą uratować sytuację. Puść film i niech reszta przyjdzie naturalnie! Teraz tylko pozostało Ci wybrać jeden z poniższej listy.

1. Do wszystkich chłopców, których kochałam.

To adaptacja książki autorstwa Jenny Han która okazała się bestsellerem w 2018 roku. To intrygująca historia dwóch nastolatków którzy wpadli w nieudany związek, tylko po to by dowiedzieć się jak prawdziwy może on się stać.

2. Wynajmij sobie chłopaka.

 

Licealista z głową do biznesu tworzy aplikacje, dzięki której można wynająć twórcę na różne okazje jak np. wesele czy studniówka. Problemy pojawiają się gdy do sprawy dołączają się uczucia.

3. Między nami lesbijkami.

 

Historia o życiu Adele, której życie się zmieniło kiedy poznała Emmę, młodą dziewczynę w niebieskich włosach. Ta osoba pozwoliła jej na odkryciu jej prawdziwych uczuć i marzeń, żeby móc kwalifikować się jako i dorosła i kobieta. Adele podczas dorastania szuka siebie, gubi się w tym i ostatecznie znajduje swoją drogę poprzez miłość.

4. Policja Zastępcza.

 

Jeśli jesteście w nastroju na komedię, ten film będzie idealny. To głupia komedia z wielkim sercem, pełna akcji i śmiechu. Usłyszysz tu również wiele ekscytujących dialogów, jak i również ważne przesłanie na końcu filmu.

5. Księżna.

 

 

Księżna Georgiana Spencer jest niezadowolona ze swojego życia. Wpada w skandaliczną sprawę z politykiem który mógł zrujnować reputacje jej męża. Jej perukę w pewnym momencie pochłania ogień, wtedy wątek znakomicie się rozkręca.

6. Hitch: najlepszy doradca nieprzeciętnego faceta.

 

Hitch pomaga swoim klientom wypaść jak najlepiej na pierwszej randce, jednak jego życie zaczyna się zmieniać kiedy wtrąca się w nie reporterka, która zainteresowana była zmianą jego biznesu..

7. Nie otwieraj oczu.

 

Film, który zyskał ogromną popularność tuż po premierze na Netflixie. Sytuacja odbywa się pięc lat po tym, gdy nieznana siła doprowadziła większość populacji do popełniania samobójstw. Jedna z ocalałych, mama z dwójką dzieci, próbują razem przedostać się do miejsca w którym będą bezpieczni.

8. Contratiempo.

 

Świetny film uzyskujący wysokie oceny na portalach filmowych. Gdy główny bohater budzi się w pokoju hotelowym obok swojej martwej kochanki, zatrudnia wybitną adwokat by dowiedzieć się, co tak naprawdę się stało.

9. Swatamy swoich szefów.

 

Dwójka przepracowanych ludzi źle traktowanych przez swoich przełożonych, opracowało plan zneutralizowania ich szefów poprzez umówienie ich na randkę.

10. Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz.

 

Główny bohater otrzymuje szansę cofnięcia się w czasie, by zawalczyć o zdobycie swojej wymarzonej dziewczyny.

11. The Lobster.

 

Jeśli uwielbiacie tajemnice, ten film jest pełen pytań bez odpowiedzi. Dziwny świat, gdzie każdy musi znaleźć partnera by nie wieść okropnego życia.

Jak zacząć randkowanie przez internet?

Jak postawić pierwsze kroki w randkowaniu przez internet?   Podejście, opis, zdjęcia - od tego zależy na jakich potencjalnych partnerów trafisz i czyje serce zdobędziesz. Warto zadbać o te szczegóły i przyłożyć się do tego, by nasz profil zdobył najszczersze...

Jak spotkać się po raz pierwszy?

Dalej nie wiesz który portal randkowy jest dla Ciebie?   Pomyśl, dlaczego trafiłeś na ten artykuł. Szukasz stałej relacji czy różnych przygód? Dalej nie wiesz? Polecamy w takim razie zacząć od pierwszej strony z zestawienia i przechodzić do kolejnej - specjalnie...